Oppdrettere 2018-06-03T15:57:26+00:00

Oppdrettere

Betalingsfrist for å stå på oppdrettersiden er satt til 31. januar.
Opplistingen vil koste 200 kroner per kalenderår, og settes inn på kontonr. 32017106987.
OBS! Merk betalingen tydelig med navn og hva det gjelder! E-post: griffon@nmhk.net

Oppdrettere som står på listen bes om å holde kontaktinfo og nettsider oppdatert. Listen vil heretter bli «ryddet».

Bergerjentene
Kristin Berger Mortensen
Anne Lise Korsfur Berger
Folke Bernadottes gate 4, 1511 Moss.
Mobil: 41 29 19 71/ 99 35 22 33.
E-post: post@bergerjentene.no
Hjemmeside: www.bergerjentene.no

Cremetoppen
Anne Cathrine Furnes
Bringeland, 6977 Bygstad.
Mobil: 95 80 14 43.
E-post: ancatfu@yahoo.no
Hjemmeside: www.cremetoppen.com

Darberg
Britt Darligton
Sætervegen 19b, 5236 Rådal
Mobil: 99 24 71 09
E-post: britt-dar@hotmail.com
Hjemmeside: www.darberg.com

Duqina
Heidi L. Brustad
Rådhusveien 55, 2066 Jessheim
Mobil: 93 87 29 89
E-post: duqina@gmail.com
Hjemmeside: www.duqina.com

Fila Savoie
Stine Marie Espe
Kirkeveien 35, 1890 Rakkestad
Mobil: 91 16 28 77
E-post: stinees@live.no
Hjemmeside: www.filasavoie.com

Flor De Canela
Torild og Ole J Lybekk
Nyveien 769, 1963 Fosser
Mobil: 47 82 71 64
E-post: flordecanela@live.no
Hjemmeside: www.kennelflordecanela.com

Griffianns
Mariann Sele Jonassen
Storevardarmen 5, 4056 Tananger.
Mobil: 90 59 64 65.
E-post: mariann.jonassen@lyse.net

Griff`n Go
Gunn Johanne Auset og Pia Nadine Auset,
Styrilia 51 D, 2080 Eidsvoll
Mobil: 46 500 746.
E-post: johanne333@hotmail.no
Facebook: GriffandGo – https://www.facebook.com/groups/510322359302955/

Grosserheimen
Anne Hagebø,
Litleåsveien 100, 5132 Nyborg.
Mobil: 41 32 44 42.
E-post: annehagebo58@gmail.com
Hjemmeside: www.grosserheimen.com

Haldde Borealis
Linda Arild,
Tranebærveien 8, 9514 Alta.
Mobil: 92 21 38 85.
E-post: linda.arild@hotmail.com

Jarobas
Barbro Bøe Werner
Råstadbakka 301, 2740 Roa.
Mobil: 97 13 37 44.
E-post: barbrobw@gmail.com
Hjemmeside: www.dagenshundetrening.no

Jet’s
Espen Engh
Vestsideveien 321
3405 Lier
E-post: espenjet@online.no
Hjemmeside: www.jetgreyhounds.com

Kahraman
Heidi Peat Araldsen
Buskogen 39, 1675 Kråkerøy
Mobil: 981 38 388
E-post: post@kahraman.no
Hjemmeside: www.kahraman.no

Laneskroken
May-Liss og Finn Arne Kroken
Naustanvegen 22b, 7560 Vikhammer
Mobil: 93 20 26 24 / 93 41 66 90
E-post: fak@naeringsbygg.no / mlkroken@gmail.com
Hjemmeside: www.laneskroken.com

L`mygan
LillyMy Bjugan
Austisdevegen 526
3539 Flå
Mobil: 93625325
E-post: mirantibus@gmail.com
Facebook: MiniatyrFeriekoloni/Omplassering, Buskerud
(Vi omplasserer også hunder)
https://www.facebook.com/groups/189340187771335/

Maybalbas
Leif Aarsand
Theodor Dahls veg 39 B
4355 Kvernaland
Mobil: 92635520
E-post: leif.aarsand@lyse.net

Mi Amado
Anne-Katrin Hansen, Innlandsvein 405
9020 Tromsdalen
Mobil: 99 16 43 66
E-post: anne-k5@online.no
Hjemmeside: www.kennelmiamado.com

Navigator
Vibeke Nilsen, Erleveien 2,
4950 Risør.
Mobil: 45 00 22 58.
E-post: vibeke@nilsen.com
Hjemmeside: www.kennelnavigator.no

Redundans
May Helen Bergsli, Bjørnstadveien 68,
1712 Grålum.
Mobil: 97 10 38 21.
E-post: mayber@online.no
Hjemmeside: www.redundans-griffon.com

Sigriff
Signy Aske
Breivik 30, 4152 Vestre Åmøy.
Mobil: 92 65 65 12.
E-post: signy.aske@hotmail.com
Hjemmeside: www.123hjemmeside.no/sigriff

Staalevikgarden
Leon G. Sivertsen
Kirkevikvegen 87, 5307 Ask
Mobil: 911 37 921
E-post: leon.sivertsen@gmail.com
Hjemmeside: www.staalevikgarden.com

Tahmores
Maria Tønder
Buveien 70
7112 Hasselvika
Mobil +47 48380553 / +47 97653013
E-post: mariatonder@icloud.com
Hjemmeside: www.kenneltahmores.com

Unlimited
Astrid Krog
Hattenveien 13, 3050 Mjøndalen.
Mobil: 98 23 05 51.
E-post: astrid.krog@gmail.com

Unngull
Unni Gulliksen,
Krossnesveien 11, 1621 Gressvik.
Mobil: 930 49 381.
E-post: unngull@online.no
Hjemmeside: www.unngull.com