Oppdrettere

Her finner du liste over oppdrettere som er medlemmer av NMHK-Griffonrasene

Info til oppdrettere: Betalingsfrist for å stå på oppdrettersiden er satt til 31. januar.
Oppdrettere må være medlem av Norsk Miniatyrhundklubb som Griffonrasene er en del av. Opplistingen vil koste 200 kroner per kalenderår, og settes inn på kontonr. 1506.13.35525, (eller vipps til 555191 NMHK Griffonrasene) OBS! Merk betalingen tydelig med navn og hva det gjelder! E-post: griffon@nmhk.net. Oppdrettere som står på listen bes om å holde kontaktinfo og nettsider oppdatert. Listen vil heretter bli «ryddet». Oppdrettere bes sette seg inn i vårt RAS og klubbens Avlsanbefalinger.

Amiwi
Kristin Lium Mamelund
Kollsvegen 239, 2825 Gjøvik
Mobil: : 90269236
E-post: krisliu@online.no
Hjemmeside: amiwi.net og fb.gruppe Kennel Amiwi

Bergerjentene
Kristin Berger Mortensen
Anne Lise Korsfur Berger
Folke Bernadottes gate 4, 1511 Moss.
Mobil: 41291971/ 99352233
E-post: post@bergerjentene.no
Hjemmeside: www.bergerjentene.no  og fb side Bergerjentene

Cezkal
Cecilie Skalleberg
Tjøllingveien 702, 3280 Tjodalyng
Mobil: 92038029
E-post: cezkal@hotmail.com

Cremetoppen
Anne Cathrine Furnes
Bygstadvegen 165, 6977 Bygstad.
Mobil: 95801443
E-post: ancatfu@yahoo.no
Hjemmeside: www.cremetoppen.com

Darberg
Britt Darligton
Sætervegen 19b, 5236 Rådal
Mobil: 99247109
E-post: britt-dar@hotmail.com
Hjemmeside: www.darberg.com

Duqina
Heidi L. Brustad
Rådhusveien 55, 2066 Jessheim
Mobil: 93872989
E-post: duqina@gmail.com
Hjemmeside: www.duqina.no

Fila Savoie
Stine Marie Espe
Kirkeveien 35, 1890 Rakkestad
Mobil: 91162877
E-post: stinees@live.no
Hjemmeside: www.filasavoie.com

Flor De Canela
Torild og Ole J Lybekk
Nyveien 769, 1963 Fosser
Mobil: 47827164
E-post: flordecanela@live.no
Hjemmeside: www.kennelflordecanela.com

Griff`n Go
Gunn Johanne Auset og Pia Nadine Auset,
Slåtteveien 14, 1084 Oslo
Mobil: 92311037
E-post: johanne333@hotmail.no
Facebook: GriffandGo – https://www.facebook.com/groups/510322359302955/

Grosserheimen
Anne Hagebø,
Litleåsveien 100, 5132 Nyborg.
Mobil: 41324442
E-post: annehagebo58@gmail.com
Hjemmeside: www.grosserheimen.com

Haldde Borealis
Linda Arild,
Tranebærveien 8, 9514 Alta.
Mobil: 92213885
E-post: linda.arild@hotmail.com

Icegriff
Ingela M. E. Jakobsen,
Fornesvika, 9445 Tovik
Mobil: 98040356
E-post: Ingelamej@gmail.com

Jarobas
Barbro Bøe Werner
Råstadbakka 301, 2740 Roa.
Mobil: 97133744
E-post: barbrobw@gmail.com
Hjemmeside: www.dagenshundetrening.no

Kahraman
Heidi Peat Araldsen
Buskogen 39, 1675 Kråkerøy
Mobil: 98138388
E-post: post@kahraman.no
Hjemmeside: www.kahraman.no

Laneskroken
May-Liss og Finn Arne Kroken
Naustanvegen 22b, 7560 Vikhammer
Mobil: 93202624/93416690
E-post: fakroken@icloud.com / mlkroken@gmail.com
Hjemmeside: www.laneskroken.com

LilleVille
Turid Jensen,
Ekornrudvn 11, 3519 Hønefoss
Mobil: 90107123
E-post: turjens1@gmail.com

Maybalbas
Leif Aarsand
Theodor Dahls veg 39 B
4355 Kvernaland
Mobil: 92635520
E-post: leif.aarsand@lyse.net

Mi Amado
Anne-Katrin Hansen, Innlandsvein 405
9020 Tromsdalen
Mobil: 99164366
E-post: anne-k5@online.no
Hjemmeside: www.kennelmiamado.com

Navigator
Vibeke Nilsen, Erleveien 2,
4950 Risør.
Mobil: 45002258
E-post: vibeke@nilsen.com
Hjemmeside: www.kennelnavigator.no

Petiicon
Bitten Andersen, Strandavegen 587,
5710 Skulestadmo.
Mobil: 45913176
E-post: bittenandersen1965@gmail.com

Redundans
May Helen Bergsli, Bjørnstadveien 68,
1712 Grålum.
Mobil: 97103821
E-post: mayber@online.no
Hjemmeside: www.redundans-griffon.com

Sigriff
Signy Aske
Breivik 30, 4152 Vestre Åmøy.
Mobil: 92656512
E-post: signy.aske@hotmail.com
Hjemmeside: www.123hjemmeside.no/sigriff

Unlimited
Astrid Krog
Hattenveien 13, 3050 Mjøndalen.
Mobil: 98230551
E-post: astrid.krog@gmail.com

Unngull
Unni Gulliksen,
Krossnesveien 11, 1621 Gressvik.
Mobil: 93049381
E-post: unngull@online.no
Hjemmeside: www.unngull.com