Oppdrettere 2017-08-11T11:42:14+00:00

Oppdrettere

Betalingsfrist for å stå på oppdrettersiden er satt til 31. januar. (Nb! NY INFO KOMMER)
Opplistingen vil koste 150 kroner per kalenderår, og settes inn på konto nr. 3201 71 06987
OBS! Merk betalingen tydelig med navn og hva det gjelder!
E-post: griffon@nmhk.net

Arcanas
Øyvind Johannesen
Heimdal
3855 treungen
Tlf 91670653
Epost: arcanas@online.no
Hjemmeside: www.arcanas.net

Bergerjentene
Kristin Berger Mortensen
Anne Lise Korsfur Berger
Folke Bernadottes gate 4, 1511 Moss.
Mobil: 41 29 19 71/ 99 35 22 33.
E-post: post@bergerjentene.no
Hjemmeside: www.bergerjentene.no

Cremetoppen
Anne Cathrine Furnes
Bringeland, 6977 Bygstad.
Mobil: 95 80 14 43.
E-post: ancatfu@yahoo.no
Hjemmeside: www.cremetoppen.com

Darberg
Britt Darligton
Sætervegen 19b, 5236 Rådal
Mobil: 99 24 71 09
E-post: britt-dar@hotmail.com
Hjemmeside: www.darberg.com

Dogdom
Nora Skotaam
Spekebakken gård, 2847 Kolbu
Mobil: 91 35 55 55
E-post: skotaam@start.no
Hjemmeside: www.dogdom.no

Duqina
Heidi L. Brustad
Rådhusveien 55, 2066 Jessheim
Mobil: 93 87 29 89
E-post: duqina@gmail.com
Hjemmeside: www.duqina.com

Fila Savoie
Stine Marie Espe
Kirkeveien 35, 1890 Rakkestad
Mobil: 91 16 28 77
E-post: stinees@live.no
Hjemmeside: www.filasavoie.com

Flor De Canela
Torild og Ole J Lybekk
Nyveien 769, 1963 Fosser
Mobil: 47 82 71 64
E-post: flordecanela@live.no
Hjemmeside: www.kennelflordecanela.com

Griffianns
Mariann Sele Jonassen
Storevardarmen 5, 4056 Tananger.
Mobil: 90 59 64 65.
E-post: mariann.jonassen@lyse.net
Hjemmeside: www.griffontananger.com

Griffmakers
Berit Wang
Skogsägen 46b, 66531 KIL, Sverige.
Telefon: 0046 55425030 eller 0705557091
E-post: berit2013@live.se

Griff`n Go
Gunn Johanne Auset-Jacobsen og Pia Nadine Jacobsen,
Stagrimvegen 61, 1925 Blaker.
Mobil: 46 50 07 46.
E-post: johanne333@hotmail.no
Hjemmeside: www.griffandgo.com

Grosserheimen
Anne Hagebø,
Litleåsveien 100, 5132 Nyborg.
Mobil: 41 32 44 42.
E-post: annehagebo58@gmail.com
Hjemmeside: www.grosserheimen.com

Haldde Borealis
Linda Arild,
Tranebærveien 8, 9514 Alta.
Mobil: 92 21 38 85.
E-post: linda.arild@hotmail.com

Jarobas
Barbro Bøe Werner
Råstadbakka 301, 2740 Roa.
Mobil: 97 13 37 44.
E-post: barbrobw@gmail.com
Hjemmeside: www.barbrobw.com

Jet’s
Espen Engh
Vestsideveien 321
3405 Lier
E-post: espenjet@online.no
Hjemmeside: www.jetgreyhounds.com

Kahraman
Heidi Peat Araldsen
Buskogen 39, 1675 Kråkerøy
Mobil: 981 38 388
Hjemmeside: www.sirkushundene.no

Laneskroken
May-Liss og Finn Arne Kroken
Naustanvegen 22b, 7560 Vikhammer
Mobil: 93 20 26 24 / 93 41 66 90
E-post: fak@naeringsbygg.no / mlkroken@gmail.com
Hjemmeside: www.laneskroken.com

Lillegriff
Anniken og Cathrine Benjaminsen
Neptunveien 23, 1734 Hafslundsøy
Mobil: 90 54 26 34/ 97 41 48 00
E-post: kennel@lillegriff.com
Hjemmeside: www.lillegriff.com

L`mygan
LillyMy Bjugan
3535 Krøderen
Mobil: 93625325
E-post: mirantibus@gmail.com

Maybalbas
Leif Aarsand
Theodor Dahls veg 39 B
4355 Kvernaland
Mobil: 92635520
E-post: leif.aarsand@lyse.net

Mi Amado
Anne-Katrin Hansen
Innlandsvein 405
9020 Tromsdalen
Mobil: 99 16 43 66
E-post: anne-k5@online.no

Navigator
Vibeke Nilsen, Erleveien 2,
4950 Risør.
Mobil: 45 00 22 58.
E-post: vibeke@nilsen.com
Hjemmeside: www.kennelnavigator.no

Nidarrosen
Gunn Elin Witsø, Bromsetåsem 45
7560 Vikhammer
Mobil: 40 23 60 36
E-post: g-e-wit@online.no
Hjemmeside: www.nidarrosen.net

Redundans
May Helen Bergsli, Bjørnstadveien 68,
1712 Grålum.
Mobil: 97 10 38 21.
E-post: mayber@online.no
Hjemmeside: www.redundans-griffon.com

Sigriff
Signy Aske
Breivik 30, 4152 Vestre Åmøy.
Mobil: 92 65 65 12.
E-post: signy.aske@hotmail.com
Hjemmeside: www.123hjemmeside.no/sigriff

Staalevikgarden
Leon G. Sivertsen
Kirkevikvegen 87, 5307 Ask
Mobil: 911 37 921
E-post: leon.sivertsen@gmail.com
Hjemmeside: www.staalevikgarden.com

Tahmores
Maria Tønder
Buveien 70
7112 Hasselvika
Mobil +47 48380553 / +47 97653013
E-post: mariatonder@icloud.com
Hjemmeside: www.kenneltahmores.com

Unlimited
Astrid Krog
Hattenveien 13, 3050 Mjøndalen.
Mobil: 98 23 05 51.
E-post: astrid.krog@gmail.com
Hjemmeside: www.griffonunlimited.com

Unngull
Unni Mortensen,
Krossnesveien 11, 1621 Gressvik.
Mobil: 930 49 381.
E-post: unngull@online.no
Hjemmeside: www.unngull.com