Oppdrettere

Her finner du liste over oppdrettere som er medlemmer av NMHK-Griffonrasene

Info til oppdrettere: Betalingsfrist for å stå på oppdrettersiden er satt til 31. januar.
Oppdrettere må være medlem av Norsk Miniatyrhundklubb som Griffonrasene er en del av. Opplistingen vil koste 200 kroner per kalenderår, og settes inn på kontonr. 1506.13.35525, (eller vipps til 555191 NMHK Griffonrasene) OBS! Merk betalingen tydelig med navn og hva det gjelder! E-post: griffon@nmhk.net. Oppdrettere som står på listen bes om å holde kontaktinfo og nettsider oppdatert. Oppdretterne på listen plikter å sette seg inn i vårt RAS og å følge klubbens Avlsanbefalinger. Listen vil heretter bli «ryddet».

NB! Oppdretterlisten kan kun brukes av privatpersoner. Kan ikke brukes til spørreundersøkelser, salg eller annen informasjon som skal brukes i studiesammenheng eller annen salgsvirksomhet – i så tilfelle ta kontakt med raserepresentant for griffonrasene for å få tillatelse for å bruke listen. Tillatelsen skal være skriftlig godkjent før bruk.

Amiwi
Kristin Lium Mamelund
Kollsvegen 239, 2825 Gjøvik.
Mobil: 90269236
E-post: krisliu@online.no
Hjemmeside: Facebook Kennel Amiwi

Bergerjentene
Kristin L. Berger Mortensen
Skolegata 9, 1532 Moss.
Mobil: 41291971
E-post: post@bergerjentene.no
Hjemmeside: www.bergerjentene.no og facebook Bergerjentene

Cremetoppen
Anne Cathrine Furnes
Bygstadvegen 165, 6977 Bygstad.
Mobil: 95801443
E-post: ancatfu@yahoo.no
Hjemmeside: www.cremetoppen.com

Darberg
Britt Darligton
Sætervegen 19b, 5236 Rådal.
Mobil: 99247109
E-post: britt-dar@hotmail.com
Hjemmeside: www.darberg.com

Duqina
Heidi L. Brustad
Rådhusveien 55, 2066 Jessheim.
Mobil: 93872989
E-post: duqina@gmail.com
Hjemmeside: www.duqina.no

Furuknatten
Kristin S. Ålovsrud
Trettåsen 66, 2008 Fjerdingby.
Mobil: 97763800
E-post: Kristin116@hotmail.com
Hjemmeside: facebook: Kennel Furuknatten-venner

Grosserheimen
Anne Hagebø,
Litleåsveien 100, 5132 Nyborg.
Mobil: 41324442
E-post: annehagebo58@gmail.com
Hjemmeside: www.grosserheimen.com

Icegrif kennel
Ingela Jakobsen
9445 Tovik.
Mobil: 98040356
E-post: ingela.jakobsen@hotmail.com

Jarobas
Barbro Bøe Werner
Råstadbakka 301, 2740 Roa.
Mobil: 97133744
E-post: barbrobw@gmail.com
Hjemmeside: www.dagenshundetrening.no

Kahraman
Heidi Peat Araldsen
Buskogen 39, 1675 Kråkerøy.
Mobil: 98138388
E-post: kahramankennel@gmail.com

Kennel Amiwi
Kristin Lium Mamelund
Kollsvegen 239, 2825 Gjøvik.
Mobil: 90269236
E-post: krisliu@online.no
Hjemmeside: Facebook Kennel AMiWi

Kennel Griffianns
Mariann Sele
Havterneveien 47, 4057 Tananger.
Mobil: 90596465
E-post: mariann.sele@lyse.net

Laneskroken
May-Liss og Finn Arne Kroken
Naustanvegen 22b, 7560 Vikhammer.
Mobil: 93202624/93416690
E-post: fakroken@icloud.com / mlkroken@gmail.com
Hjemmeside: www.laneskroken.com

LilleVille
Turid Jensen,
Steinrøysveien 2, 3533 Tyristrand.
Mobil: 90107123
E-post: turjens1@gmail.com

Lunacop
Lone M. Vollan Holte og Øystein Lomundal Holte
7560 Vikhammer.
Mobil: 93434789 (send sms)
E-post: lunacop@gmail.com

Mammasgullklumper
Lise Marie Soltveit
Lyngbøveien 143, 5164 Laksevåg.
Mobil: 93061668
E-post: lisemarie8184@gmail.com

Maybalbas
Leif Aarsand
Theodor Dahls veg 39 B. 4355 Kvernaland.
Mobil: 92635520
E-post: leif.aarsand@lyse.net

Majans Kennel
May Holmli
Holmlibakkan 38, 7660 Vuku.
Mobil: 95168240
E-post: may.holmli@gmail.com

Mi Amado
Anne-Katrin Hansen
Innlandsvein 405, 9020 Tromsdalen.
Mobil: 99164366
E-post: anne-k5@online.no
Hjemmeside: www.kennelmiamado.com

Mossehuldra
Emilie Aastorp-Tangen
Borgareåsen 27H, 1592 Våler.
Mobil: 412 87 702
E-post: emimas89@gmail.com

Navigator
Vibeke Nilsen
Erleveien 2, 4950 Risør.
Mobil: 45002258
E-post: vibeke@nilsen.com
Hjemmeside: www.kennelnavigator.no

Redundans
May Helene Bergsli
Tingvollveien 9b, 1712 Grålum
Mobil: 97103821
E-post: mayber@online.no

Sigriff
Signy Aske
Breivik 30, 4152 Vestre Åmøy.
Mobil: 92656512
E-post: signy.aske@hotmail.com
Hjemmeside: www.123hjemmeside.no/sigriff

Team JaRa’s Griffon
Janne M. Tykhelle
Lindås.
Mobil: 40670313
E-post: jftykhell@gmail.com
Ragnhild Rygh Bakkeli
Trondheim.
Mobil: 93440180
E-post: ragnhild.rygh@gmail.com

Unlimited
Astrid Krog
Hattenveien 13, 3050 Mjøndalen.
Mobil: 98230551
E-post: astrid.krog@gmail.com
Hjemmeside: https://griffonunlimited.no

Varri Griff
Lise Fossheim
Lotteriveien 163, 2270 Flisa
Mobil: 45213525
E-post: lisefossheim@gmail.com

Zella Vita
Rachel Lundquist
Leiv Eirikssons vei 47, 3269 Larvik.
E-post: zella.vita.kennel@gmail.com

Oppdrettere uten kennelnavn:

Beate Arnestad
Dorthes vei 3, 0287 Oslo.
Mobil: 997 26 825

Therese Egenæs
Grevlingveien 29, 4329 Sandnes.
Mobil: 995 72 730
E-post: thereseegenes@gmail.com
Instagram: petitarya